O firmie

ARTMIG

 

Jesteśmy firmą powstałą w 2003 roku oferującą szeroki asortyment zabudów dla potrzeb firm pogrzebowych. Siedziba firmy oraz zakład montażu znajdują się w bezpośredniej bliskości Warszawy. Od Centrum dzieli nas jedynie 17 km.

Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom Klientów nasza oferta obejmuje zarówno proste zabudowy podłóg wyposażonych w wózek lub uchwyty ładunkowe jak i kompletne: od podłogi z wózkiem, przez zabudowy wnętrz z tapicerkami, po montaż urządzeń chłodniczych, instalacji nagłaśniających i armatury używanej w ceremoniach pogrzebowych.Na państwa życzenie wykonamy zabudowę przystosowaną do pogrzebu, jak również do międzynarodowego transportu zmarłych.

We wnętrzach stosujemy jedynie materiały o najwyższej jakości, posiadające atesty oraz spełniające wymogi sanitarne. Wykonane przez nas zabudowy są zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne.

Pojazdy przygotowywane przez naszą firmę są zgodne z wymogami zawartymi w Rozporządzeniach Ministra Zdrowia, Ministra Infrastruktury, Ustawą Prawo o Ruchu Drogowym oraz Dyrektywą UE 2007/46/WE.

Na zlecenie Klienta dopełniamy wszelkich formalności z dealerem oraz leasingiem dotyczące przebudów i rejestracji NOWYCH SAMOCHODÓW.
Do wszystkich zabudów dołączamy komplet dokumentów potrzebnych do zmiany przeznaczenia pojazdu lub rejestracji.

Aby jak najlepiej pomagać Państwu, nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę na temat nowoczesnych technologii, produktów i usług.
Oczekując wciąż nowych wyzwań ze strony Klientów pozostajemy do Państwa dyspozycji
Zespół ARTMIG

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien